درباره ما

درباره ما

درباره ما

به بانک خودتون خوش آمدید ;-)

آخرای سال 88 بود که به فکر ایجاد یک سایت افتادم. نمیدانستم دقیقا چه مطالبی روی سایتم بذارم، به همین دلیل هر چیزی که توی اینترنت واسم جالب بود منم روی سایتم میذاشتم. بعدها دیدم استقبال از مطالبم زیاد شده؛ مخصوصا مطالبی که مربوط به دانشجوها و دانشگاهیان بود بیشتر بازدید کننده داشت.

به این فکر افتادم که بیشتر در این زمینه مطلب بذارم و سعی میکردم راجب موضوعاتی مرتبط با دانشجوها مطلب پیدا کنم تا جایی که بعضی از مطالب ناقص را خودم سرچ میکردم و کاملشان میکردم تا مفیدتر باشه.

بعضی مواقع هم افرادی پیام میدادن و از من درباره موضوعی مطلب میخواستن و حتی حاضر بودن بابتش هزینه هم پرداخت کنند. برای همین به این فکر افتادم تا یکسری از مطالبی که جمع آوری کرده بودم را به صورت فایل های ورد، پی دی اف یا پاورپوینت روی سایت بذارم و آن ها را بفروشم.

من و دوستانی که در بهبود این سایت به من کمک میکنند، امیدواریم که مطالب بانک پروژه برای شما مفید واقع بشه و بیشترین استفاده را از سایت ما ببرید.

شما می توانید با استفاده از منوی سایت به مطالب متنوع سایت دسترسی پیدا کنید. همچنین می توانید با جستجو در بانک پروژه، مطلب مورد نظر خود را پیدا کنید.

با ارسال نظرات خود از طریق بخش تماس با ما نیز در پیشرفت و بهبود خدمات ما سهیم باشید.

(PROJBANK (PROJECT BANK سایتی برای وسعت دادن به گستره ی دانسته های شما.

با تشکر

مدیریت بانک پروژه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
سوالات خود را بپرسید