۱. “بانک پروژه” ضمن پشتیبان گیری از اطلاعات مشتریان، از خود رفع مسئولیت نموده و تحت هیچ شرایطی در برابر خسارات غیر مستقیم و اتفاقی (از قبیل از دست رفتن اطلاعات، هک، جنگ، سیل، زلزله، آتش سوزی، درگیری های داخلی، اعتصاب، تحریم ها و…) مسئول نمیباشد.

۲. تمام سیاست امنیتی و روند سرویس دهی “بانک پروژه” بر اساس جلوگیری از کلاه برداری و سوء استفاده های احتمالی برخی افراد، تنظیم و اجرا شده به همین دلیل در “بانک پروژه” فعالیت کاربران ارزیابی می شود و فروشنده و ایجاد کننده فروشگاه پیش از هرگونه تسویه حساب مالی مورد بررسی هویت قرار می گیرد و هیچ مسئولیتی در قبال این سوء استفاده ها یا کلاه برداری ها متوجه “بانک پروژه” نیست و اگر چنین مواردی (مانند: اختلاف در محصول خریداری شده، نقض حقوق معنوی، فروش غیرمجاز و…) گزارش شود، “بانک پروژه” در تمام فروشگاه ها بخش “پشتیبانی” را برای گفتگوی دو طرف زیر نظر خود فراهم می کند، اگر به توافق نرسیدند امکان پیگیری از طریق مراجع قانونی وجود دارد و در صورت درخواست مراجع ذیصلاح، اطلاعات طرفین در اختیار آن ها قرار می گیرد.

۳. با توجه به فروشگاه ساز بودن “بانک پروژه” و ایجاد فروشگاه توسط کاربر، خدمات پشتیبانی محصول تماما مرتبط با فروشنده محصول و کاربر ایجاد کننده فروشگاه می باشد و “بانک پروژه” هیچ گونه تعهدی در قبال محصول یا خدمات دریافت شده پس از تحویل سفارش (دانلود فایل) به خریدار متقبل نمی شود.

۴. در صورتی که کاربر ایجاد کننده فروشگاه محصولاتی برخلاف قوانین سایت با عناوین دیگری به فروش برساند در صورت مشخص شدن تخلف، کلیه مسئولیت های تخلف مربوط به کاربر ایجاد کننده محصول می باشد و “بانک پروژه” هیچ تعهد و مسئولیتی در این قبال ندارد.

۵. مشتری یا پرداخت کننده یا خریدار محصول تنها تا ۲۴ ساعت پس از پرداخت خود می تواند اقدام به اعلام عدم تحویل محصول (دانلود) از سوی فروشگاه نماید، که در این صورت پس از اعلام خریدار، پشتیبانی اقدام به حل مشکل دانلود مشتری خواهد نمود و درصورتیکه محصول تحویل داده شده (دانلود شده) مطابق توضیحات محصول نباشد مبلغ پرداختی در حساب فروشنده تا مشخص شدن وضعیت و تحویل سفارش مسدود می گردد، همچنین تمام ادعای های دو طرف در صورتی مورد پذیرش است که بر اساس ارائه مستندات باشد و محل طرح این موارد قسمت پشتیبانی فروشگاه مربوطه است تا گفتگو بین فروشنده و خریدار برقرار گردد.

۶. در صورتی که خریدار شکایت خود را زمانی اعلام نماید که وجه مورد معامله از حساب فروشنده خارج شده باشد (با فروشنده تسویه حساب صورت گرفته باشد) مسئولیت بازگشت وجه خریدار برعهده فروشنده می باشد و “بانک پروژه” هیچ مسئولیتی در قبال بازگشت وجه ندارد.

۷. در صورتی که شخصی از اطلاعات بانکی فردی دیگر، پرداختی در درگاه متصل به فروشگاه های “بانک پروژه” انجام دهد، کلیه مسئولیت های این سوء استفاده به عهده دارنده کارت می باشد و “بانک پروژه” هیچ مسئولیتی مبنی بر ارائه اطلاعات نداشته و تنها در صورت وجود اطلاعات پرداخت کننده همکاری های لازم را با مراجع ذیصلاح قانونی انجام خواهد داد.

۸. با توجه به اینکه مدیریت فروشگاه بصورت کامل در اختیار کاربر ایجاد کننده فروشگاه می باشد و در زمان ثبت نام، شرایط استفاده از سایت، قوانین، شرایط فروش فایل و موارد غیرمجاز به کاربر اعلام گردیده است و مطلع می باشد، هرگونه محتوا از جمله عکس، نوشته، فایل و… توسط کاربر ایجاد کننده فروشگاه ارسال و ایجاد می گردد و عواقب هرگونه تخلف از قوانین سایت “بانک پروژه” یا هرگونه عمل مجرمانه که منجر به نقض حقوق معنوی، قوانین تجارت الکترونیک و نشر، حقوق مولفین و ناشرین جمهوری اسلامی ایران گردد به عهده کاربر ایجاد کننده فروشگاه می باشد و “بانک پروژه” هیچگونه تعهدی نسبت به عمل مجرمانه صورت گرفته ندارد و درصورت درخواست مراجع ذیصلاح قانونی آماده اعلام مشخصات کاربر متخلف می باشد.