مشخصات محصول :

بفرست برای دوستات :
قالب پاورپوینت آموزشی با تم آبی آسمانی

قالب پاورپوینت آموزشی با تم آبی آسمانی در ۳۴ اسلاید با طراحی شیک و جذاب تهیه شده است که می تواند برای ارائه ی پاورپوینت هایی با مضامین آماری، برنامه ریزی، درسی، علمی و باقی موضوعات مربوطه مورد استفاده قرار گیرد.

در جلد این قالب از طرح های مربوط به هوافضا و المان هایی مانند سیاره ی زحل، اَبر، کتاب و تصویر یک شخص در حال تدریس استفاده شده است که عنوان ارائه در وسط این اسلاید قابل درج می باشد.

این قالب پاورپوینت برای به ثمر رساندن یک ارائه ی حرفه ای و داده محور که جزئیات مختلفی را از نظر نیازهای موضوع مورد بحث تحت پوشش قرار دهد، بسیار کاربردی می باشد.

اِلمان ها و اَشکال جذاب و متنوعی که با فضای آموزشی و دانشگاهی تناسب دارند در این قالب گنجانده شده است تا پاسخگوی احتیاجات مربوط به ارائه هایی در سطح دانشگاه و حتی تدریس باشد.

اساتید، آموزگاران، دانش آموزان، دانشجویان و سایر افراد مرتبط با امر آموزش می توانند به بهترین شکل ممکن و بنا به سلیقه ی خود از این قالب استفاده نمایند تا ارائه ای درخور شأن داشته باشند.

تمامی متن ها، رنگ ها، تصاویر و اِلمان های موجود در این قالب را می توانید به راحتی و متناسب با شرایط ارائه ی خود ویرایش نمایید.

مشخصات قالب پاورپوینت آموزشی با تم آبی آسمانی

تعداد کل اسلایدها : ۳۴ اسلاید
اندازه اسلاید قالب :
۹۶۰ در ۵۴۰ پیکسل
نسبت نمایش قالب : 
۱۶:۹
پسوند قالب : 
pptx
زبان قالب : 
فارسی 
نرم افزار قابل اجرا: 
پاورپوینت ۲۰۰۳ به بالا

در ادامه نمایی از همه ی اسلایدهای «قالب پاورپوینت آموزشی با تم آبی آسمانی» را ملاحظه می کنید:

تمام اسلایدهای قالب پاورپوینت آموزشی با تم آبی آسمانی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *