مشخصات محصول :

بفرست برای دوستات :
قالب پاورپوینت آموزشی با تم نارنجی

قالب پاورپوینت آموزشی با تم نارنجی در ۲۷ اسلاید با پس زمینه ای گلبهی و حاشیه هایی نارنجی رنگ تهیه شده است تا برای ارائه ی مطالب آموزشی، علمی، تحقیقاتی، پژوهشی، برنامه ریزی و سایر موضوعات مرتبط مورد استفاده قرار گیرد.

در جلد این قالب از تصویر پسری ایستاده بر روی یک کلاه فارغ التحصیلی و دختری نشسته بر روی چند کتاب و المان هایی مانند بلندگو، جامدادی و کره زمین استفاده شده است که امکان درج عنوان نیز در وسط این اسلاید وجود دارد.

این قالب مجموعه ای از اسلاید های تصویر سازی شده با مضامین آموزشی، پژوهشی و کتاب خوانی دارد که برای فضاسازی بهتر مطالب مندرج در اسلاید ها بسیار اثر بخش است.

ضمناً با توجه به بهره گیری از اِلمان ها و اَشکال مرتبط با موضوع آموزش، مخاطب می تواند ارتباط بهتری با مباحث بیان شده توسط آموزگاران و اساتید گرامی برقرار کند.

یکی از نقاط قوت این قالب استفاده از تصاویری می باشد که رنگ بندی متنوع و جذابی داشته و به چشم نوازتر شدن آن کمک شایانی کرده است؛ به طور مثال میتوان به وجود آدمک کتاب به دست در اسلاید های مختلف اشاره کرد.

لازم به ذکر است که شما می توانید المان ها، تصاویر، متن ها، اشکال و سایر موارد این قالب را بنا به تشخیص خود ویرایش نمونده یا جابجا نمایید.

مشخصات قالب پاورپوینت آموزشی با تم نارنجی

تعداد کل اسلایدها : ۲۷ اسلاید
اندازه اسلاید قالب : ۱۲۸۰ در ۷۲۰ پیکسل
نسبت نمایش قالب : ۱۶:۹
پسوند قالب : pptx
زبان قالب : فارسی 
نرم افزار قابل اجرا: پاورپوینت ۲۰۰۳ به بالا

در ادامه نمایی از تمامی اسلایدهای «قالب پاورپوینت آموزشی با تم نارنجی» را مشاهده می کنید:

تمام اسلایدهای قالب پاورپوینت آموزشی با تم نارنجی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *