مشخصات محصول :

بفرست برای دوستات :
قالب پاورپوینت سه بعدی ارز دیجیتال

در توضیح قالب پاورپوینت سه بعدی ارز دیجیتال باید گفت که آیا می دانید استخراج کریپتو چیست؟ خب اساساً همان کاری است که قبلاً در کلاس سوم انجام می‌دادید؛ حل مسائل ریاضی بسیار پیچیده!

تعداد محدودی بیت کوین در دنیا وجود دارد و هر چند وقت یکبار، یک “بلاک” از آنها منتشر می شود. سپس، اولین رایانه ای که مسئله ریاضی را حل می کند، بیت کوین ها را دریافت می کند. همین روش در مورد تراکنش‌ها نیز اعمال می‌شود و ماینرها زمانی که مسئله را به درستی حل کنند، نسبتی از تراکنش را دریافت می‌کنند.

این مجموعه از “بلاک ها” در نهایت به یک بلاک چین تبدیل می شوند و همان چیزی است که بیت کوین را ادامه می دهد. استخراج ارز دیجیتال کاری بسیار انرژی‌زا و زمان‌بر است، برخی فکر می‌کنند آینده دار است و برخی به دلیل تأثیرات زیست‌محیطی با آن مخالف هستند.

از «قالب پاورپوینت سه بعدی ارز دیجیتال» برای ارائه نظر، تحقیقات و به اشتراک گذاری ترفندها استفاده کنید تا بلاک بعدی متعلق به شما باشد!

مشخصات قالب پاورپوینت سه بعدی ارز دیجیتال

تعداد اسلایدهای قالب : 40 اسلاید
اندازه صفحه قالب : 540 در 960 پیکسل
نسبت نمایش قالب : ۱۶:۹
پسوند قالب : pptx
زبان قالب : فارسی
قابل اجرا در نرم افزار : پاورپوینت ۲۰۰۳ به بالا

در ادامه نمایی از تمامی اسلایدهای «قالب پاورپوینت سه بعدی ارز دیجیتال» را مشاهده می کنید.

قالب پاورپوینت سه بعدی ارز دیجیتال

ارز دیجیتال (Digital currency) ارزهایی هستند که به صورت الکترونیکی ذخیره و منتقل می‌شوند و مبنای آن‌ها صفر و یک است. همان‌طور که از واژه آن نیز برمی‌آید، ارز دیجیتال به هر ارزش ایجاد شده در بستر دیجیتال اشاره دارد. این مفهوم در مقابل واسطه‌های فیزیکی مانند اوراق بانکی یا سکه مطرح می‌شود.

ارز دیجیتال ویژگی‌هایی مشابه با ارزهای فیزیکی دارد، اما معمولاً تراکنش‌های انتقال سرمایه ارزهای دیجیتالی به‌صورت آنی و بدون مرز بین افراد قابل انجام است. ارزهای مجازی و رمزارزها (cryptocurrency) هر دو از نمونه‌های ارزهای دیجیتال هستند اما هر ارز دیجیتالی ارز مجازی یا رمزارز نیست.

پول‌های دیجیتال مانند پول‌های فیزیکی، برای خرید کالا و خدمات مورد استفاده قرار می‌گیرند اما می‌توانند به استفاده در مجامع خاص نیز محدود شوند؛ مثلاً می‌توان یک پول مجازی مخصوص یک بازی یا شبکهٔ اجتماعی داشت. پول‌های دیجیتال مانند بیت کوین و اتریوم به عنوان «پول‌های غیرمتمرکز دیجیتال» شناخته می‌شوند؛ به این معنی که مرکزی برای تولید این پول وجود ندارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *