مشخصات محصول :

بفرست برای دوستات :
قالب پاورپوینت گزارش کار با طرح های خلاقانه

قالب پاورپوینت گزارش کار با طرح های خلاقانه، یک قالب خلاقانه و زیبا با طرح نقاشی های کشیده شده با مداد است. این قالب برای ارائه انواع گزارش کار، گزارش پایان سال و گزارش های تجاری، مالی، اقتصادی و آماری بسیار مناسب است.

در جلد این قالب المان هایی نظیر یک دست که لامپی با نوشته Idea را گرفته و فلش های رنگارنگی که در داخل آنها اعداد انگلیسی درج شده است، به چشم می آید که عنوان ارائه تقریبا در وسط این اسلاید درج می شود.

در این قالب پاورپوینت از انواع نمودارها و المان های کاربردی و شکیل استفاده شده است تا جلوه خاصی به محتوای ارائه شما داده و بتواند برای ساخت پاورپوینت های متعدد با موضوعات مختلف کارساز باشد.

کاربران برای استفاده از این قالب پاورپوینت آزادی عمل دارند و تمامی متون، خطوط، رنگ ها، تصاویر و سایر عناصر موجود در این قالب بنا به سلیقه شما قابل ویرایش هست.

مشخصات قالب پاورپوینت گزارش کار با طرح های خلاقانه

  • تعداد اسلایدها : ۲۵ اسلاید
  • سایز اسلایدها : ۹۶۰ در ۵۴۰ پیکسل
  • نسبت اندازه اسلایدها : ۱۶:۹
  • پسوند فایل : pptx
  • زبان قالب : فارسی
  • نرم افزار قابل اجرا : پاورپوینت ۲۰۰۳ و جدیدتر

در ادامه نمایی از تمامی اسلایدهای قالب پاورپوینت گزارش کار با طرح های خلاقانه آورده شده است:

تمامی اسلایدهای قالب پاورپوینت گزارش کار با طرح های خلاقانه

گزارش عملکرد چیست؟

شرکت‌ ها و سازمان‌ ها هر ساله (یا در بازه‌ های زمانی مشخص)، از عملکرد خود گزارشی تهیه می‌کنند تا یک شمای کلی از میزان فعالیت‌ها و بازخورد اقدامات انجام شده خود، ارائه نمایند. هدف از تهیه و تدوین گزارش عملکرد، ارزیابی کلی و مداوم یک سیستم برای شناسایی نقاط ضعف و قوت آن است.

در دیدگاه سنتی مهمترین هدف این گزارش، یادآوری و بررسی عملکردها و فعالیت‌ های سازمانی می باشد ولی در دیدگاه مدرن، علت ارزیابی برای توسعه، پیشرفت و بهبود ظرفیت مورد ارزیابی شده، عنوان شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *