مشخصات محصول :

بفرست برای دوستات :
قالب پاورپوینت تجاری سه بعدی خلاقانه

قالب پاورپوینت تجاری سه بعدی خلاقانه با کیفیتی بالا در ۲۷ اسلاید آماده شده که برای ارائه ی پاورپوینت در زمینه های سرمایه گذاری، امور مالی، اقتصادی، تجاری، برنامه ریزی و غیره مناسب است.

در جلد این قالب از رنگ های آبی و سفید به همراه تصویر یک مانیتور که در داخل آن خانمی با هدست واقعیت افزوده قرار دارد، استفاده شده است. همچنین تصویر دو پوشه و یک علامت وای فای قابل مشاهده می باشد و امکان درج عنوان در سمت چپ این اسلاید وجود دارد.

این قالب برای ارائه ی موضوعاتی خلاقانه راجع به مسائل اقتصاد و دارایی، کسب و کار، حسابداری، رمز ارزها و سایر بخش های مرتبط با پول و تجارت کاربرد دارد.

اسلایدهای این قالب از اشکال ​​متنوع و نمودارهای آماری که بعضا سه بعدی هستند، بهره مند می باشد. طراحی گرافیکی زیبا و چشم نواز به این قالب کمک کرده است تا بتواند نیازهای گسترده ای را در ارائه ی مباحث اقتصادی پوشش دهد.

همه ی اشکال و نمادهای موجود در این قالب سه بعدی امکان ویرایش دارند و کاربر می تواند آنها را بنا به سلیقه ی خود دستخوش تغییر کند. ضمنا در چند اسلاید پایانی این قالب، مجموعه ای از اشکال و اِلمان هایی را مشاهده می کنید که به شما برای ساخت پاورپوینتی مفیدتر کمک می کنند.

مشخصات قالب پاورپوینت تجاری سه بعدی خلاقانه

تعداد کل اسلایدها : ۲۷ اسلاید
اندازه قالب : ۷۲۰ در ۱۲۸۰ پیکسل
نسبت نمایش قالب : ۱۶:۹
پسوند قالب: pptx
زبان قالب : فارسی
قابل اجرا در نرم افزار : پاورپوینت ۲۰۰۳ به بالا

در ادامه نمایی از تمامی اسلایدهای «قالب پاورپوینت تجاری سه بعدی خلاقانه» را مشاهده می کنید:

تمام اسلایدهای قالب پاورپوینت تجاری سه بعدی خلاقانه

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *