مشخصات محصول :

بفرست برای دوستات :
سوالات تعمیرکار اتومبیل

مکانیک شخصی است که اطلاعات لازم را در رابطه با اجزای خودرو دارد و می تواند پس از بررسی خودرو یا شنیدن حرف های راننده، عیوب احتمالی را تشخیص دهد و در صورت نیاز قطعات معیوب و فرسوده را تعمیر یا تعویض نماید.

حال ما در این فایل، بیش از ۷۰۰ تا از نمونه سوالات تعمیرکار اتومبیل های بنزینی درجه ۲ فنی و حرفه ای به همراه پاسخنامه تستی آنها را جمع آوری کرده ایم تا بتواند نقشی موثر در قبولی داوطلبان این رشته داشته باشد.

بررسی این سوالات برای کلیه کارآموزان، مربیان و کسانی که می خواهند در آزمون آزاد و ادواری رشته تعمیرکار اتومبیل های بنزینی موفق شوند، بسیار مفید است.

شما میتوانید با مطالعه نمونه سوالات سال های گذشته آزمون مکانیک خودرو درجه ۲ فنی و حرفه ای، ضمن آشنایی بیشتر با نحوه طرح سوالات توسط طراحان، با دیدگاه بهتری در این آزمون شرکت کرده و به راحتی از رقیبان خود جلو بزنید!

این بسته در قالب یک فایل PDF تهیه شده که شامل ۳۰ صفحه محتوا است و می توانید آن را به راحتی خریداری و بلافاصله دانلود نمایید تا با مطالعه سوالات آن، شانس قبولی خود را چندین برابر افزایش دهید.

در نظر داشته باشید که این نمونه سوالات جزو پرتکرار ترین سوالات ادوار مختلف برگزاری آزمون مکانیک خودرو هستند و گنجنیه ای ارزشمند به شمار می آیند.


همچنین در انتها پیشنهاد میکنیم از مقاله «طرح توجیهی تولید سپر خودرو» بازدید نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *