مشخصات محصول :

بفرست برای دوستات :

در این مطالعه استفاده از روش های سیلیکونی قبل از مواجه سطح سرامیک باعث کاهش مشخصی از کشش باند ورقه شده بین سرامیک و ترکیبات سیمان وجود ندارد . مواد سرامیک استفاده شد تداخل مشخصی روی چسبندگی ندارد .
در این مطالعه نتیجه کلینیکی نشان داد استفاده از روش های سیلیکونی قبل از مواجه سطح سرامیک باعث کاهش چسبندگی کشش باند سیمانی نمی شود .
استفاده از قدرت سرامیک به نظر در جمعیت جا افتاده است . استاتیک غیر موازی قابلیت خوب و کمبود سمیت سلولی تماس سیستم های سرامیک را توسعه داد خوردگی و خراش و یک تاثیر زیاد در طیف حرارتی و انتقال حرارتی مشابه با دندان باعث افزایش استفاده از سرامیک در دنداپزشکی شده است . استفاده از مواد luting چسبنده برای سیمان اینومر شیشه ای و فسفاتی برای تمام سیستم های سرامیکی ترجیح داده می شود .
مقاومت به شکستی به طور شخصی برای سرامیک بالاتر از موارد دیگر است . سیمان رزینی همچنین اینومر شیشه و سیمان پیشنهاد می شود به عنوان مواد luting وقتی چسبندگی نا مناسبی از سیمان آکریلات بدست نیامده باشد.
تناسب مواد luting به نظر برای افزایش تداخل حاشیه نهانی و پهنای داخلی است در مقایسه با luting به وسیله فشار انگشت روش اولتراسونوتیک قدرت چسبندگی سیمانی را بهبود می بخشد . در نوشته ها سیاه کردن با اسید هیدروفلوئوریک و به دنبال آن سیلانیزاسیون نسبت به روش های دیگر برای سطح سرامیک برای بهبود باند چسبندگی ترکیبات سرامیک توصیه می شوند . فشار سیستم مواد سرامیک و ترکیب مجر به این می شود که لایه سیمان در تمام نقاط سرامیک ضعیف باشد .
این به نظر می رسد جایی که مواداز دست می روند از طریق خراشیدگی و عدم حلالیت و جایی که رنگ می رودو آلودگی پلاک اتفاق می افتد است . در نتیجه به نطر اصلاح کردن که تناسب با یک لایه حداقل سیمان ایجاد می شود . به علاوه دندان و مواد اصلاحی با حرارت های گوناگون مواجه شدند که با غذای سرد و گرم ایجاد می شود .
برای خلاف روش های دندانپزشکی تجریه به ندرت قابل قبول است چون دقیقا به طور کافی مناسب نیستند وقتی داخل دهان ارزیابی می شوند .

فاقد شکل های مربوطه
تعداد صفحات : ۱۴
نوع فایل : ورد ۲۰۰۳ (.doc)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *