شرایط فروش فایل

شرایط فروش فایل

شرایط فروش فایل برای ما از اهمیت بسیاری برخوردار است. برای جلوگیری از بروز هرگونه مشکل قضایی در آینده، حتما به موارد ذکر شده آگاه باشید و به آنها عمل کنید:

1. عدم فروش هرگونه فایلی که از مصادیق محتوای مجرمانه است یا در ارتکاب جرم مورد استفاده قرار می گیرد.

2. فایل‌ها باید متعلق به فروشنده کالای مجازی باشد و تمام قوانین حقوق مالکیت معنوی توسط مدیر فروشگاه رعایت شده باشد یا اینکه مشکل حقوقی در فروش به غیر نداشته باشد و درصورت تعلق اثر به شخص دیگر، بدون اجازه و اطلاع صاحب اثر اقدام به هرگونه استفاده از فایل ننماید. در مواردی که سایت به واسطه گزارش تخلف یا بررسی فایل آپلود شده، تشخیص دهد رعایت حقوق مالکیت معنوی توسط مدیر فروشگاه انجام نمی شود یا سایت نتواند نسبت به رعایت حقوق مالکیت معنوی مطمئن شود، می تواند محصول را حذف نموده یا فروشگاه را مسدود کرده و حساب کاربری را توقیف نماید که در این صورت کاربر نسبت به حساب کاربری خود هیچ حق و حقوقی نخواهد داشت.

3. مسئولیت فایل‌های آپلود شده به عهده کاربر فروشنده است و بانک پروژه هیچ مسئولیتی در این باره ندارد. کاربر مدیر فروشگاه طی توافقنامه ضمن ثبت نام تعهد می دهد که تمام محتوا و فایل های ارائه شده در فروشگاه تحت مدیریت و کنترل ایشان بوده و توسط مدیر فروشگاه ایجاد و آپلود شده است و صاحب فروشگاه ضمن پذیرش مسئولیت کامل شرعی، عرفی، مدنی و حقوقی آثار، الزام به رعایت تمامی قوانین جمهوری اسلامی ایران در هرگونه فعالیت فروشگاه خود را در نظر گرفته است.

4. محتوای فایل و اطلاعات فایل (عنوان و توضیحات) نباید بر خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد.

5. در صورت کشف محتوای نامربوط با عنوان فایل یا محتوای بی‌کیفیت، فایل حذف خواهد شد و در صورت تکرار حساب فروشنده مسدود خواهد شد.

6. حذف فایل یا مسدود شدن حساب کاربری به علت تخلف، پس از تذکر به کاربر و درخواست توضیحات انجام می‌پذیرد. در صورت عدم ارائه توضیحات قابل قبول، حساب کاربر مسدود شده و کاربر توانایی ورود به حساب خود را نخواهد داشت. کاربرانی که به علت تخلف، حساب کاربری آنها توقیف می شود، هیچگونه حق و حقوقی نسبت به حساب کاربری خود نخواهند داشت و در مواردی که سایت، تخلف را نیازمند رسیدگی فوری بداند بدون تذکر اقدام به حذف فایل و درصورت نیاز مسدود کردن کاربر جهت جلوگیری از دسترسی ایشان به سایت می نماید.

7. تمامی فروش‌ها از طریق سامانه انجام خواهد گرفت و کاربر حق ثبت هیچ گونه اطلاعات تماس یا اطلاعات پرداخت را ندارد.

8. به منظور جلوگیری از فروش فایل بی‌کیفیت، تسویه مالی ۴ یا ۵ روز پس از درخواست تراکنش انجام خواهد پذیرفت.

9. بانک پروژه متعهد می‌شود فایل‌های کاربران را فقط در صورت خرید مورد استفاده قرار دهد.

10. بانک پروژه اختیار تام برای حذف فایل‌های کاربرانی دارد که قوانین و مقررات سایت را رعایت نکرده باشند.

سبد خرید
سوالات خود را بپرسید